PRAVIDLA

Každý náš milý a vítaný bloger či fotobloger má hned sedmero základních povinností:

1. Pravdivě vyplnit informace o své osobě. Je mu zakázáno zveřejňovat osobní údaje o jiné osobě včetně telefonu či e-mailu, nebo se vydávat za jinou osobu.

2. Jím vytvářený obsah musí být unikátní a autor za něj nese plnou odpovědnost. Je zakázáno uveřejňovat příspěvky, které jakýmkoliv způsobem porušují Ústavu a zákony České republiky a autorský zákon. Na blogu a fotoblogu jsou nepřípustné pomluvy, urážky, případně vyhrožování násilím, provozovatel nebude tolerovat podněcování nenávisti k jednotlivcům nebo skupinám obyvatel a smazány budou rovněž příspěvky vulgární, s reklamou (i skrytou) nebo spamem.

3. Jednotlivé blogy a fotoblogy nesmí poškozovat časopis FotoVideo, jeho vydavatele ani www.ifotovideo.cz a všechny projekty společnosti Atemi a odkazovat na jiné fotografické weby a fotografická média. Obsah příspěvků musí být v českém, anglickém nebo slovenském jazyce a měl by alespoň částečně souviset s oblastmi, kterými se web ifotovideo.cz a časopis FotoVideo zabývají.

4. Jednotlivé blogy a fotoblogy nesmí být kopírovány na jiné weby a naopak.

5. Provozovatel webu www.ifotovideo.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvky, které porušují výše uvedená pravidla a v případě závažného porušení zrušit celý blog či fotoblog.

6. Autor založením blogu či fotoblogu souhlasí s tím, že nemá nárok na autorské či jakékoli jiné úhrady a současně nemůže uplatňovat jakékoliv škody spojené s užíváním této služby.

7. Redakce www.ifotovideo.cz hodlá z blogů a fotoblogů vybírat kvalitní textové i fotografické příspěvky a uveřejňovat je jako součást propagace webu www.ifotovideo.cz i v časopise FotoVideo a v marketingových materiálech s časopisem FotoVideo, soutěží Fotograf roku a webem www.ifotovideo souvisejících.